Rychlá registrace přes Facebook účet!

Rychlá registrace přes Facebook účet!

Fb

Právě jsem aktivoval a přidal funkci extra rychlé registrace na náš web přes vaše Facebook účty. Nyní je registrace opravdu jen na pár kliknutí a zabere pár sekund! Stačí kliknout na “Pokračovat přes Facebook” a využít pro registraci a následné přihlášení svůj Facebook účet. Touto volbou se vytvoří automaticky registrace přes e-mailovou adresu, kterou máte u svého Facebook účtu. Snadné, rychlé a bezpečné!

Jelikož se však jedná o software třetí strany, tak se mohou někdy objevit i problémy s přihlášením. Pokud by tato situace nastala, tak si nechte zaslat odkaz na reset hesla. Tímto si vytvoříte heslo ke své registraci přes Facebook účet a kdyby přes něj selhalo přihlášení, tak se můžete přihlásit i klasicky vyplněním e-mailu, který máte u svého Facebook účtu a hesla, které jste si takto vytvořili.

Pokud selže přihlášení přes Facebook účet, tak postupujte prosím takto:

Klikněte na volbu pro reset hesla.

Snimek Obrazovky 2024 04 12 194105

Zadejte stejnou e-mailovou adresu, kterou máte u svého Facebook účtu a klikněte na odeslat.

Snimek Obrazovky 2024 04 12 194445

Na Váš e-mail Vám zašleme odkaz s resetem hesla a po kliknutí na tento odkaz si nastavíte heslo k účtu a máte hotovo. Nyní se můžete přihlašovat i klasicky, kdyby Vám nefungovala volba “Pokračovat přes Facebook”.

Děkuji moc za využívání webu a kdyby byl s něčím problém, tak mě neváhejte kontaktovat!

Přidat komentář