Vlásky pro krásky – Paruky z pravých vlasů za skvělé ceny!

Vlásky pro krásky – Paruky z pravých vlasů za skvělé ceny!

Na našem webu inzeruje i paní Beata, což je laskavá osoba, která pomáhá ženám tím, že jim navrací sebevědomí. 🙂 Nabízí totiž i onkologickým pacientkám paruky z pravých vlasů za skvělé ceny a pomáhá tak těmto ženám vykouzlit opět úsměv na tváři. 🙂

Jsem toho názoru, že slušným lidem, jako je paní Beata se prostě pomáhat musí. Zkusme tedy společně rozšířit její příběh dále, ať nemusí ženy s nelehkým osudem kupovat předražené paruky.

Moc se tady nebudu rozepisovat a rovnou Vám nabízím upřímná slova a příběh paní Beaty.

Dobrý den, před třemi lety, kdy mě po porodu a poměrně těžce prodělaném covidu postihlo silné vypadávání vlasů a byla jsem nucena situaci řešit. Po spokojenosti a vlastní velmi pozitivní zkušenosti, jsem se rozhodla pomoci i ostatním lidem, kteří trpí na ztrátu vlasů, trápí se s jejich vypadáváním, nebo nejsou spokojeni s hustotou a délkou.

Pomáhám také však lidem ,kteří chtějí třeba jen změnit svůj vzhled a pořídit si paruku z pravých vlasů, ale nemají příliš velké finanční možnosti. Paruky i tupé jsou vhodné i pro onkologické pacienty. Jsou vyráběny z pravých brazilských vlasů, které jdou jakkoliv tepelně upravovat a barvit. Vždy pečlivě zvážíme tu nejlepší možnost výběru.

Spolu s mým synem, který mi samotné pomohl před lety vybrat vhodné tupé a paruku, jsme se rozhodli jít tímto směrem. Je to náš společný koníček a na parukách, tupé či jiných vlasových výrobcích je možné udělat změny podle vaší fantazie. Ceny se pohybují od 2 499 Kč do více než 6 000 Kč. Vše závisí na délce a hustotě vlasů, typu čepičky a případné práce. Standardně se však ceny pohybují okolo 3 500 Kč. Paruky rozesíláme po celé České republice, ale už našly své využití i na Slovensku či Německu.

Odkaz na Facebook stránky paní Beaty zde: Vlásky pro krásky

Kontaktní informace naleznete také v inzerátu zde: Paruky z pravých vlasů

Přidat komentář