Rychlá registrace přes Google účet!

Rychlá registrace přes Google účet!

Google

Právě jsem aktivoval a přidal funkci extra rychlé registrace na náš web přes vaše Google účty. Nyní je registrace opravdu jen na pár kliknutí a zabere pár sekund! Stačí kliknout na „Pokračovat přes Google“ a využít pro registraci a následné přihlášení svůj Google účet. Touto volbou se vytvoří automaticky registrace přes e-mailovou adresu, kterou máte u svého Google účtu. Snadné, rychlé a bezpečné!

Jelikož se však jedná o software třetí strany, tak se mohou někdy objevit i problémy s přihlášením. Pokud by tato situace nastala, tak si nechte zaslat odkaz na reset hesla. Tímto si vytvoříte heslo ke své registraci přes Google účet a kdyby přes něj selhalo přihlášení, tak se můžete přihlásit i klasicky vyplněním e-mailu, který máte u svého Google účtu a hesla, které jste si takto vytvořili.

Pokud selže přihlášení přes Google účet, tak postupujte prosím takto:

Klikněte na volbu pro reset hesla.

Snimek Obrazovky 2024 04 12 194105

Zadejte stejnou e-mailovou adresu, kterou jste využili pro registraci přes váš Google účet a klikněte na odeslat.

Snímek Obrazovky 2024 04 12 194535

Na Váš Gmail Vám zašleme odkaz s resetem hesla a po kliknutí na tento odkaz si nastavíte heslo k účtu a máte hotovo. Nyní se můžete přihlašovat i klasicky, kdyby Vám nefungovala volba „Pokračovat přes Google“.

Děkuji moc za využívání webu a kdyby byl s něčím problém, tak mě neváhejte kontaktovat! 🙂

Komentáře
1

Dimko
Dimko
14. 3. 2024

Ok

Přidat komentář