Jak správně vložit inzerát zdarma

Jak správně vložit inzerát zdarma

Inzerát vložíte kliknutím na tlačítko “Vložit inzerát”, které najdete vpravo nahoře nebo v uživatelském profilu kliknutím na odkaz “Přidat nový inzerát”. Inzerát umístěte do co nejpřesnější kategorie a vyplňte o něm informace jako název, popis atd.

Inzerát musí splňovat podmínky inzerce, které naleznete zde: Podmínky inzerce

Při přidávání fotografií počkáme na jejich úplné nahrání na server. Poznáte to podle modrého posuvníku, který naleznete u každé nahrávané fotografie. Platí zde pravidlo, že první fotografie, kterou nahrajete je zobrazována jako hlavní. Přes počítač můžete posouvat i dodatečně při úpravě inzerátu pořadí jednotlivých fotografií. Stačí kliknout na fotografii, kterou chceme přesunout a držet tlačítko myši.

Po vyplnění údajů o inzerátu klikneme na modré tlačítko “Vložit inzerát” a poté musíme počkat na přesměrování na další stránku s výběrem balíčku. Pokud chcete umístit inzerát zdarma, tak vyberte balíček “Inzerát zdarma” a klikněte na tlačítko “Pokračovat”, které naleznete vpravo dole.

Inzerát má po přidání status “Ke schválení” a v případě porušení podmínek inzerce bude zamítnut. Pokud inzerát neporušuje podmínky inzerce, tak bude schválen, co nejrychleji to bude možné. Inzeráty jsou kontrolovány moderátory, administrátory a uživateli inzerce, kteří mají možnost každý inzerát nahlásit prostřednictvím tlačítka “Nahlásit tento inzerát”, které je u každého inzerátu. V případě porušení podmínek inzerce budou takové inzeráty smazány či zamítnuty bez nároku uživatele na vrácení jakéhokoliv poplatku.

Pokud vložíte inzerát bez vybraného balíčku, tak se vám automaticky zamítne a najdete ho v kolonce “Neaktivní”. Takový inzerát můžete však znovu upravit a vybrat k němu balíček “Inzerát zdarma”. Více informací naleznete v tomto článku: Proč se mi inzerát hned po vložení zobrazí v kategorii “Neaktivní” ?

Zde máte přesný postup jak správně vložit inzerát pomocí obrázků.

1. Klikněte na tlačítko pro vložení inzerátu.

Snimek Obrazovky 2024 02 16 081137

2. Vyplňte informace o vkládaném inzerátu

3. Po zadání informací k inzerátu klikněte na tlačítko “Vložit inzerát” a počkejte na přesměrovaní na stránku s výběrem balíčků.

4. Toto je důležitý krok, který musíte dokončit jinak vám bude inzerát automaticky zamítnut! Klikněte na balíček “Inzerát zdarma” a poté dole klikněte na tlačítko “Pokračovat”. Tímto máte inzerát správně vložený a poté jen vyčkáte na jeho schválení. 🙂

V případě zamítnutí inzerátu nedodržením tohoto kroku najeďte na “Mé inzeráty” vyberte kategorii “Neaktivní” a u tohoto inzerátu dejte možnost “Upravit”. Vpravo dole poté klikněte na “Uložit inzerát” a počkejte opět na stránku s výběrem balíčku. Po výběru balíčku budete mít inzerát správně vložený a poté jen vyčkáte na jeho schválení.

V budoucí aktualizaci přijde zjednodušení tohoto systému vkládání inzerátů. Zatím tedy prosím dodržujte tento postup.

Podívejte se také na naše přehledné návody, jak používat naši inzerci.

Návody zde: Jak používat inzerci (návody) | Český Bazar – Inzerce zdarma pro všechny (csbazar.cz)

Mějte se hezky a všem přeji mnoho úspěchů a pevné zdraví! 🙂

S pozdravem a úctou,

Jaroslav Průcha – provozovatel webu

Přidat komentář

© 2024 Český Bazar - Zásady ochrany osobních údajů