Jak správně vložit inzerát zdarma

Jak správně vložit inzerát zdarma

Inzerát vložíte kliknutím na tlačítko „Vložit inzerát“, které najdete vpravo nahoře nebo v uživatelském profilu kliknutím na odkaz „Přidat nový inzerát“. Inzerát umístěte do co nejpřesnější kategorie a vyplňte o něm informace jako název, popis atd.

Podívejte se také na náš návod, jak správně napsat inzerát: Jak správně napsat inzerát, kterého si všimne i Google!

Inzerát musí vždy splňovat podmínky inzerce, které naleznete zde: Podmínky inzerce

Při přidávání fotografií počkáme na jejich úplné nahrání na server. Poznáte to podle modrého posuvníku, který naleznete u každé nahrávané fotografie. Platí zde pravidlo, že první fotografie, kterou nahrajete je zobrazována jako hlavní. Přes počítač můžete posouvat i dodatečně při úpravě inzerátu pořadí jednotlivých fotografií. Stačí kliknout na fotografii, kterou chceme přesunout a držet tlačítko myši.

Po vyplnění údajů o inzerátu klikneme na modré tlačítko „Vložit inzerát“ a poté musíme počkat na přesměrování na další stránku s výběrem balíčku. Pokud chcete umístit inzerát zdarma, tak vyberte balíček „Inzerát zdarma“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“, které naleznete vpravo dole.

Inzerát má po přidání status “Ke schválení” a v případě porušení podmínek inzerce bude zamítnut. Pokud inzerát neporušuje podmínky inzerce, tak bude schválen, co nejrychleji to bude možné. Inzeráty jsou kontrolovány moderátory, administrátory a uživateli inzerce, kteří mají možnost každý inzerát nahlásit prostřednictvím tlačítka “Nahlásit tento inzerát”, které je u každého inzerátu. V případě porušení podmínek inzerce budou takové inzeráty smazány či zamítnuty bez nároku uživatele na vrácení jakéhokoliv poplatku.

Pokud vložíte inzerát bez vybraného balíčku, tak se vám automaticky zamítne a najdete ho v kolonce „Neaktivní“. Takový inzerát můžete však znovu upravit a vybrat k němu balíček „Inzerát zdarma“. Více informací naleznete v tomto článku: Proč se mi inzerát hned po vložení zobrazí v kategorii “Neaktivní” ?

Zde máte přesný postup jak správně vložit inzerát pomocí obrázků.

1. Klikněte na tlačítko pro vložení inzerátu.

Snímek Obrazovky 2024 04 09 212101

2. Vyplňte informace o vkládaném inzerátu

Snímek Obrazovky 2024 04 09 212453

3. Po zadání informací k inzerátu klikněte na tlačítko „Vložit inzerát“ a počkejte na přesměrovaní na stránku s výběrem balíčků.

Snímek Obrazovky 2024 04 09 212714

4. Toto je důležitý krok, který musíte dokončit jinak vám bude inzerát automaticky zamítnut! Klikněte na balíček „Inzerát zdarma“ a poté dole klikněte na tlačítko „Pokračovat“. Tímto máte inzerát správně vložený a poté jen vyčkáte na jeho schválení. 🙂

Snímek Obrazovky 2024 04 09 212922
Snímek Obrazovky 2024 04 09 213001

V případě zamítnutí inzerátu nedodržením tohoto postupu najeďte na “Mé inzeráty”, vyberte kategorii “Neaktivní” a u tohoto inzerátu klikněte na modré tlačítko “Odeslat ke schválení”. Vyčkejte opět na stránku s výběrem balíčku. Po výběru balíčku budete mít inzerát správně vložený a vyčkáte pouze na jeho schválení.

Snímek Obrazovky 2024 04 09 213828
Snímek Obrazovky 2024 04 09 212922
Snímek Obrazovky 2024 04 09 213001
Snímek Obrazovky 2024 04 09 214212

Podívejte se také na naše přehledné návody, jak používat naši inzerci.

Návody zde: Jak používat inzerci (návody)

Mějte se hezky a všem přeji mnoho úspěchů i pevné zdraví! 🙂

S pozdravem a úctou,

Jaroslav Průcha – provozovatel webu

Přidat komentář