Jak rychle oslovit inzerujícího uživatele

Jak rychle oslovit inzerujícího uživatele

Dobrý den,

naše inzerce obsahuje několik možností, jak rychle oslovit inzerujícího uživatele. Pokud se na inzerát díváte přes mobilní telefon či počítač, tak uživatele můžete rychle oslovit těmito způsoby.

Zobrazení telefonního čísla

Pro zobrazení čísla stačí kliknout na telefonní číslo inzerujícího a okamžitě se vám zobrazí. Pokud se na inzerát díváte z mobilního telefonu, tak po dalším kliknutí na telefonní číslo se vám rovnou napíše do telefonu a vy už jen vytočíte hovor. Odpadá tím přepisování telefonního čísla do mobilu!

Zde na obrázku vidíme, že v základu je telefonní číslo skryto.

Snimek Obrazovky 2024 04 09 231017

Po kliknutí na telefonní číslo se vám zobrazí.

Snimek Obrazovky 2024 04 09 231047

Funkce „Odeslat SMS“

Inzerujícího lze oslovit rychle SMS zprávou. Tato funkce funguje logicky jen přes mobilní telefony a po kliknutí na tuto volbu vás v telefonu rovnou přesměruje na odeslání SMS inzerujícímu bez zadávání jeho telefonního čísla ručně.

Klasický e-mailový formulář

Inzerujícího uživatele můžete oslovit i kliknutím na tlačítko „Kontaktovat přes E-mail“ a vypsáním klasického a jednoduchého e-mailového formuláře s potvrzením o souhlasu s odesláním zprávy.

Snimek Obrazovky 2024 04 09 231348

WhatsApp a Viber

Pokud si inzerující uživatel povolí v nastavení uživatelského účtu, že ho lze oslovit přes WhatsApp a Viber, tak takto můžete učinit po kliknutí na jednu z možností. Pokud používáte tyto komunikační aplikace, tak po kliknutí na tuto volbu, vás telefon přesměruje rovnou do aplikace a chatu s inzerujícím! Rovněž tak odpadá nutnost cokoli vypisovat.

Jak vidíme na obrázku, když si inzerující uživatel povolí tuto možnost oslovení v nastavení uživatelského účtu, tak ho takto můžete oslovit.

Snimek Obrazovky 2024 04 09 231838

Toto jsou metody, jak rychle odpovědět na inzeráty. Jak vidíte, vše je maximálně jednoduché, snadné a hlavně rychlé!

Děkuji vám za využívání naší inzerce!

S pozdravem,

Jaroslav Průcha – provozovatel Českého Bazaru

Přidat komentář