Umělá inteligence pro tvorbu obrázků zdarma!

Umělá inteligence pro tvorbu obrázků zdarma!

Pravděpodobně jste slyšeli pojem a termín AI – Umělá inteligence. Možná si ji chcete vyzkoušet, ale nevíte kde a jak si ji vyzkoušet zcela zdarma. Existuje spousta placených služeb, ale dnes mám pro vás tip na umělou inteligenci, která vám vygeneruje a vytvoří obrázek jaký jen chcete a navíc zcela zdarma! Funguje to tak, že zadáme umělé inteligenci pokyny k tomu, co by měl obrázek přesně obsahovat a klikneme na tlačítko pro vytvoření obrázku. Vše trvá navíc krátkou dobu a pokud nejsme s výsledkem spokojení, tak se stejnými požadavky můžeme nechat vytvořit umělou inteligenci obrázky nové.

K vyzkoušení umělé inteligence pro tvorbu obrázků vám stačí pouze vytvořit si zdarma Microsoft účet. Věřte mi, že to za to opravdu stojí a dokážete nad tím strávit dlouhou dobu. Ostatně níže najdete vygenerované obrázky pro příklad, jak to celé funguje.

Zde máte návod i s obrázky, jak si vyzkoušet AI zdarma!

1. Pro vyzkoušení umělé inteligence klikněte na tento odkaz: https://www.bing.com/images/create

2. Vyjede vám tato stránka, kde kliknete na “Připojit se a tvořit” a vyberete volbu “Přihlásit se přes osobní účet”. Jestli máte již účet u Microsoftu, tak se pouze přihlaste. Pokud tento účet nemáte, tak si ho můžete zdarma na této přihlašovací stránce vytvořit.

3. Účet máme vytvořený a teď už nám vyjede hlavní stránka, kde si vše můžeme vyzkoušet!

4. Zadáme umělé inteligenci příkaz, co by mělo na obrázku být. V mém testovacím případě jsem jí zadal, ať mi vytvoří mapu České republiky nad níž létá UFO, které čistí Českou republiku od odpadu a klikneme na “Vytvořit”. V koutku duše jsem si myslel, že to vygeneruje obrázek, kde UFO čistí od odpadu poslaneckou sněmovnu, ale marně! 🙂

Podívejte se nyní, jaké super obrázky mi na zadaný příkaz v krátkém čase umělá inteligence vytvořila! Opravdu působivé, nemyslíte?

První obrázek:

Druhý obrázek:

Třetí obrázek:

Čtvrtý obrázek:

Po vygenerování desítek obrázků jsem si vzpomněl na památnou větu z filmu Pelíšky “A skláři nebudou mít co žrát!”. Umělá inteligence je jistě dobrý sluha, ale může být i zlý pán, ať už je v jakékoli podobě.

Zde jsem třeba psal článek o tom, jak si zdarma vyzkoušet textovou umělou inteligenci. Pokud máte zájem, tak stojí rozhodně za vyzkoušení i tato varianta: Vyzkoušejte si zdarma i textovou umělou inteligenci!

To by bylo na toto téma vše, tak se dejte do tvoření. Tento mocný nástroj toho zvládne opravdu hodně a navíc je zdarma a to je velké plus! 🙂

Přeji vám všem krásný den a moc děkuji za přečtení článku i za využívání naší inzerce.

Přidat komentář

© 2024 Český Bazar - Zásady ochrany osobních údajů