Tipy na seriály (1. díl)

Tipy na seriály (1. díl)

Dobrý den,

jelikož jsem mimo jiné filmový a seriálový nadšenec, který viděl už tisíce filmů a seriálů, tak jsem se rozhodl udělat a sepsat pro vás mé tipy na skvělé filmy i seriály.

Začneme tedy v tomto prvním díle šesti tipy na super kriminální seriály. Každý díl těchto mých tipů bude vždy obsahovat 6 tipů na skvělé seriály, které jsem viděl. Pokud patříte mezi lidi milující kvalitní kriminálky, tak byste neměli rozhodně minout tyto krimi seriály! Pokud máte také nějaké zajímavé tipy na seriály, tak neváhejte zanechat pod tímto článkem komentáře! 🙂

1. Jedna noc (2016)https://www.csfd.cz/film/343181-jedna-noc/prehled/

Snímek Obrazovky 2023 12 19 205907

Popis: Osmidílná minisérie Jedna noc od tvůrců Stevena Zailliana a Richarda Price podrobně zkoumá složité okolnosti fiktivního případu jedné newyorské vraždy. Příběh sleduje studenta Naze Khana, roztomilého podivína, který dostane od basketbalového hráče, jemuž pomáhá s učením, pozvánku na večírek v newyorském Lower East Side. Když jeho odvoz na poslední chvíli krachne, Naz si bez dovolení vezme otcův taxík a vyrazí ze svého domova v queenském Jackson Heights na Manhattan. Když cestou do taxíku nastoupí nádherná mladá žena a požádá ho o svezení, Nazovy plány rázem vezmou za své a rozjíždí se osudová noc. Naz je později obviněn ze zločinu, který podle svých slov nespáchal, a na vlastní kůži zakouší dezorganizaci a manipulaci v právním systému. Tíživá situace, do které se dostal, je ještě umocněná jeho vzhledem a statusem potomka pákistánských přistěhovalců.

2. Most (Bron) (2011-2018)https://www.csfd.cz/film/305322-most/prehled/

Snimek Obrazovky 2023 12 19 210212

Popis: Na mostě Øresund mezi Dánskem a Švédskem je nalezeno rozpůlené tělo dvou mrtvých žen – jedna polovina patří švédské političce, ta druhá dánské prostitutce. Policejní sbory obou zemí se musí spojit, aby našly záhadného vraha.

3. V pasti (2016-2021)https://www.csfd.cz/film/74186-v-pasti/prehled/

Snimek Obrazovky 2023 12 19 210814

Popis: V malém islandském městečku rybáři vytáhnou z moře torzo zavražděného muže. Nález vyvolá v sousedské komunitě, kde se všichni znají, vlnu strachu a podezřívání a atmosféra zhoustne ještě více, když sněhová bouře odřízne městečko od okolního světa. Nedostane se tam ani kriminalistický tým z Reykjavíku a tak tíha vyšetřování, které neustále narušují další a další nástrahy severské přírody, leží na bedrech místního policejního náčelníka a jeho dvou policistů.

4. Pustina (2016)https://www.csfd.cz/film/415669-pustina/prehled/

Snímek Obrazovky 2023 12 19 211801

Popis: Zločin, který rozhodujícím způsobem zasáhne do životů všech zúčastněných, stojí na počátku dramatické minisérie HBO Europe, Pustina. Když se starostka severočeské vesnice Hana Sikorová ocitne na vrcholu svého boje proti velké těžební společnosti nabízející obyvatelům obce vysoké odstupné výměnou za opuštění jejich domovů postavených na ložiscích hnědého uhlí, zmizí její čtrnáctiletá dcera Míša. Pátrání po dceři Hanu po letech mírumilovného soužití s ostatními přivede k pochybnostem ohledně celé komunity, která se pod vlivem událostí začíná rozpadat a ukazovat svou pravou tvář. Objasňování záhady příběh rozvětvuje do několika prolínajících se dějových linií, gradujících do nečekaných souvislostí.

5. Vraždy ve Valhalle (2020)https://www.csfd.cz/film/804718-vrazdy-ve-valhalle/prehled/

Snimek Obrazovky 2023 12 19 212207

Popis: Island ochromí první případ sériových vražd v historii země. Podaří se vyšetřovatelům pachatele zastavit včas?

6. Přítelkyně smrti (2022)https://www.csfd.cz/film/1254042-pritelkyne-smrti/prehled/

Snimek Obrazovky 2023 12 19 212629

Popis: Žena se rozhodne za každou cenu zjistit, kdo jí zabil manžela, a vytáhne přitom na světlo nejtemnější a nejhlubší tajemství lidí kolem sebe.

Tak a tímto se s vámi loučím prvním dílem svých tipů na skvělé kriminální seriály. Tipů na seriály i filmy bude určitě mnohem více, tak nezapomeňte sledovat náš blog.

Děkuji vám a přeji příjemný večer sledováním některé z výše zmíněné kriminálky. 🙂

Přidat komentář

© 2024 Český Bazar - Zásady ochrany osobních údajů