Domů Inzeráty Služby a firmy (Katalog firem) Cestování Ubytování České Budějovice – LEVNÝ PENZION

Ubytování České Budějovice – LEVNÝ PENZION

Služby a firmy (Katalog firem)
Cestování
7 měsíců vloženo
39 zobrazení
Typ inzerátu: Nabídka
890 Kč
Poznámka k ceně: Za jednolůžkový pokoj

Lokalita:

Jihočeský kraj
České Budějovice
Přesná lokalita: České Budějovice, Školní 8

Popis inzerátu:

Ubytování České Budějovice – levný penzion je výbornou volbou pro vaši dovolenou v Českých Budějovicích a doporučí vám ty nejromantičtější procházky a tipy na výlety do okolí v rámci Jihočeského kraje.

Levné ubytování České Budějovice je situováno v komfortně zařízených pokojích s vlastním WC, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnkou a wi-fi internetovým připojením v celém objektu penzionu.

V penzionu České Budějovice jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.

Ubytování v Českých Budějovicích na jednu nebo více nocí má rodinnou atmosféru a příjemný a ochotný personál, poskytuje perfektní ubytovací služby za nejlepší cenu, v penzionu se budete cítit velice pohodlně po celou dobu pobytu.

Rodinný penzion České Budějovice je snadno dostupný vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou.

Ubytování v soukromí České Budějovice Vám zpříjemní pobyt vlastním uzavíratelným parkovištěm a také restaurací, kde jsou podávány výborné snídaně.

Krátkodobé i levné dlouhodobé ubytování České Budějovice patří mezi vyhledávané a oblíbené penziony.

Levný penzion České Budějovice, nedaleko centra, výstaviště a vysokoškolské koleje VŠTE nabízí kvalitní ubytování poblíž nové obchodní zóny, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.

Nahlásit tento inzerát
28107710
Registrován/a: 7 měsíců
Profil tohoto uživatele
607 * * * * * * * * *
© 2024 Český Bazar - Zásady ochrany osobních údajů