Domů Inzeráty Služby a firmy (Katalog firem) Cestování Penzion Minor ubytování České Budějovice

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Služby a firmy (Katalog firem)
Cestování
1 měsíc vloženo
50 zobrazení
Typ inzerátu: Nabídka
890 Kč

Lokalita:

Jihočeský kraj
České Budějovice
Přesná lokalita: České Budějovice, Školní 8

Popis inzerátu:

Penzion Minor, levné ubytování České Budějovice je výbornou volbou pro dovolenou, nabídne vám skvělé výchozí stanoviště pro procházky a výlety do okolí města.

Ubytování České Budějovice je situováno v komfortně zařízených pokojích s vlastním WC, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnkou a wi-fi internetovým připojením v celém objektu penzionu.
Levné ubytování České Budějovice připravuje chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.

Penziony České Budějovice vám kromě skvělého ubytování doporučí ty nejromantičtější procházky a tipy na výlety do okolí v oblasti Jižní Čechy.

Penzion Minor České Budějovice má rodinnou atmosféru a příjemný a ochotný personál, poskytuje perfektní ubytovací služby, proto se u nás budete cítit velice pohodlně po celou dobu pobytu.

Ubytování v soukromí České Budějovice je snadno dostupné vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou.
Levné dlouhodobé ubytování České Budějovice vám zpříjemní pobyt vlastním uzavíratelným parkovištěm a také restaurací, kde jsou podávány výborné snídaně.

Krátkodobé i dlouhodobé ubytování České Budějovice patří mezi vyhledávané a oblíbené penziony. Recepce penzionu ochotně vyhoví vašemu přání, zda požadujete pokoje s postelemi manželskými (spojenými), nebo samostatnými (oddělenými).

Nahlásit tento inzerát
721 * * * * * * * * *
© 2024 Český Bazar - Zásady ochrany osobních údajů