Azyl pro milence České Budějovice

Služby a firmy
Ubytování
Typ inzerátu: Nabídka
Vloženo před 3 týdny
720 Kč
Poznámka k ceně: Cena za 2 lůžkový pokoj na 3 hodiny

Lokalita:

Jihočeský kraj
České Budějovice
České Budějovice

Popis inzerátu:

Azyl pro milence České Budějovice nabízí 3 hodinové denní milenecké ubytování za příjemnou cenu v době od 9.00 do 15.00 hodin. Důsledně dbáme na diskrétnost, proto není třeba se ničeho obávat.

Milenecký azyl České Budějovice najdete ve výborně dostupné, a přesto velmi diskrétní lokalitě, kde by vás neměl potkat nikdo z vašich známých.

Na recepci hodinový hotel České Budějovice může hotově zaplatit a vyzvednout klíče od pokoje pouze jeden z partnerů. Po ukončení pobytu stačí uzamknout pokoj a uložit klíče na určené místo.

Velkou výhodou mileneckého ubytování v Českých Budějovicích je skryté diskrétní parkování zdarma v objektu na uzavřeném parkovišti.

Hodinové hotely České Budějovice nejsou prioritně určeny jen mileneckým párům (žena a muž), ale také pro (dva pány) nebo (dvě dámy), všem je to jedno a pro každého jste běžnými klienty penzionu.

Pokoje azylu pro zamilované České Budějovice jsou nekuřácké. Pro případné kuřáky jsou k dispozici kuřácké koutky na zahradě azylu.

Diskrétní ubytování v Českých Budějovicích není určeno k výdělečným účelům profesionálů ani neumožňuje pořádání společných akcí.

Kontaktní e-mail: info@azylpromilencecb.cz
Kontaktní telefon: 721589838

Sdílet inzerát

Nahlásit tento inzerát
721 * * * * * * * * *