Malované čtení e-kniha pro děti zdarma

Malované čtení e-kniha pro děti zdarma

Dobrý den,

pokud máte doma tiskárnu a malé děti, tak můžete zdarma stahovat e-knihu „MALOVANÉ ČTENÍ“ od Elišky Ambrožové. Kniha je zdarma a volně šiřitelná dle autorů. Odkaz na stažení naleznete na konci tohoto článku.

Také můžete navštívit web autorů zde: Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole. » Předškoláci – omalovánky, pracovní listy (predskolaci.cz)

Další knihy a omalovánky pro děti můžete stahovat taky na webu predskolaci.cz zde: Ke stažení – Předškoláci – omalovánky, pracovní listy » Předškoláci – omalovánky, pracovní listy (predskolaci.cz)

Popis e-knihy:

Proč vznikla e-kniha Malované čtení? Aby byla volně a zdarma šířena pro nekomerční účely. Komu je e-kniha určena? Všem, kteří věnují čas rozvoji a vzdělávání dětí. To znamená nejen pro pedagogické pracovníky v mateřské škole, ale i pro rodiče, hrající si s dětmi doma, apod. Pokud nyní čtete tuto e-knihu, je velmi pravděpodobné, že jste ji stáhli z internetu nebo Vám ji někdo poslal či zkopíroval – ať už v tištěné nebo elektronické podobě. Jsme rádi, že se dostala až k Vám a potěší nás, pokud e-kniha bude k užitku i dalším lidem, proto pošlete e-knihu em dál 😉 Co obsahuje e-kniha? Malované čtení – příběhy pro děti, které jsou doplněny obrázky místo některých slov. Omalovánky – hravou formou rozvíjejí jemnou motoriku a estetické vnímání. Pracovní listy – náměty k rozvoji dovedností potřebných pro přípravu do školy. Děkujeme, že pomáháte e-knihu volně a zdarma šířit. Kolektiv pedagogického magazínu Předškoláci.cz

Odkaz na stažení zde: MALOVANE-CTENI.-Eliska-Ambrozova.pdf

Přidat komentář