CorelDRAW Standard 2020

PC, Mobily, Tablety, Herní konzole
Počítače a notebooky
Software
Vloženo před 2 měsíci
43 zobrazení
Nabídka
2 000 Kč

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis inzerátu:

Od koníčku k malému podniku
Ať už je grafický design vaším koníčkem, nebo vytváříte propagační materiály pro svou firmu: CorelDRAW® Standard obsahuje vše, co potřebujete k vytváření poutavé grafiky pro domácí projekty nebo malé firmy.
Design a rozvržení v jednom
CorelDRAW Standard nabízí základní funkce grafického návrhu a rozvržení v jediné aplikaci.

Špičkové úpravy obrázků
Vylepšete své obrázky pomocí výkonných funkcí pro úpravy obrázků založených na vrstvách v aplikaci Corel PHOTO-PAINT™ Standard.

Snadné použití
Díky intuitivním nástrojům a praktickým tipům a návodům můžete začít ihned pracovat, ať už máte jakékoli zkušenosti nebo dovednosti.

Co je součástí balení?
Vytvářejte působivé návrhy pro různé účely pomocí všestranných aplikací pro ilustrace, rozvržení a úpravy obrázků v této sadě.

CorelDRAW Standard

Najdete zde všechny nástroje pro tvorbu ilustrací a rozvržení stránek, které potřebujete pro návrh kreativních projektů pro osobní použití nebo pro malou firmu, od nástrojů pro klonování a uměleckých médií až po nástroje jako „Stín“, „Spirála“, „Hladký“ a „Rozmazání“.

Corel PHOTO-PAINT Standard

Vytvářejte krásné snímky pomocí efektivních funkcí této aplikace pro úpravu fotografií. Použijte úpravy, jako je Vyrovnání, Stupně šedi a Dynamika, a experimentujte s bitmapovými efekty, jako je Barva, Sépie a Zaostřit.

Kontaktní e-mail: vsandu891@gmail.com
Kontaktní telefon: 792493470

Sdílet inzerát

Nahlásit tento inzerát