The Last of Us – Skvělý seriál podle hry!

The Last of Us – Skvělý seriál podle hry!

Když jsem hrál před pár lety stejnojmennou hru na herní konzoli PlayStation po jejím dohrání jsem si řekl, proč podle té hry sakra někdo nenatočí seriál? Většinou, když nějaké filmové studio točí podle her seriály nebo filmy, tak to z pravidla nekončí moc dobře a finální výsledek není moc dobrý. Tohle absolutně neplatí o The Last of Us z produkce HBO!

A když jsem si poprvé tento seriál z roku 2023 pustil na HBO Max, kde ho můžete shlédnout, tak jsem si všiml jedné úsměvné zajímavosti. Herec Pedro Pascal, který hraje Joela, vypadá podobně jako vítěz 4. řady soutěže MasterChef Roman Staša 🙂

Mixcollage 27 Feb 2024 10 11 Am 7969
Roman Staša a Pedro Pascal – jsou si podobní? 🙂

Jako člověku, který hrál i hru The Last of Us mi nezbývá, než vám seriál vřele doporučit. Nutno podotknout, že je v seriálu vše dobře vysvětleno, takže pokud jste nehráli hru, tak to vůbec nevadí.

Pokud tedy máte rádi napínavé postapokalyptické snímky s hororovým nádechem, tak je tento seriál vyloženě pro vás!

Trailer:

Odkaz na ČSFD: https://www.csfd.cz/film/381392-the-last-of-us/prehled/

Popis seriálu: Dvacet let po zániku moderní civilizace je otrlý přeživší Joel najat, aby propašoval čtrnáctiletou Ellie z nebezpečné karanténní zóny. Oba se musí vydat na cestu napříč Spojenými státy a spoléhat jeden na druhého, aby přežili.

Přidat komentář

★ Český Bazar - Moderní a jednoduchá online inzerce zdarma pro soukromé i firemní účely ★