Most (Bron) – jeden z nejlepších krimi seriálů zdarma ke shlédnutí!

Most (Bron) – jeden z nejlepších krimi seriálů zdarma ke shlédnutí!

Snímek Obrazovky 2024 01 12 174235

Dobrý den,

kdybych měl vyjmenovat pouze jeden krimi seriál, který je pro mě prostě a jednoduše TOP, tak by to byl bez dlouhého rozmýšlení Most z roku 2011. Seriál má celkem čtyři řady s celkovým počtem 38 dílů. Nutno podotknout, že všechny řady mají dost vysoká hodnocení a seriál neztrácí s přibývajícími díly na kvalitě. Kvalitě této severské kriminálky také odpovídá vysoké hodnocení na csfd.cz a to prosím rovných 91%!!! https://www.csfd.cz/film/305322-most/prehled/

Popis seriálu: Na mostě Øresund, který spojuje Švédsko a Dánsko, je nalezena mrtvá žena. Protože se tělo nachází přesně na hranicích obou zemí, jsou k případu povoláni také dva policisté. Dán Martin Rohde a Švédka Saga Norén. Společně rozjedou vyšetřování, ale brzy se jim začnou shromažďovat další případy a ukazuje se, že jde o sériového vraha.

Nejlepší na tom všem je, že je celý seriál legálně a zdarma dostupný v archívu iVysílání České televize! Pokud tedy rozmýšlíte a máte rádi krimi seriály, tak toto je přesně seriál, který nesmíte minout a sami uvidíte, že se od něj nebudete chtít odtrhnout!

Seriál je zdarma ke shlédnutí zde: Most online a zdarma ke shlédnutí zde

Takže vám přeji příjemnou zábavu a děkuji, že sledujete a využíváte náš web! 🙂

Přidat komentář