IP MAN – série skvělých bojových filmů zdarma!

IP MAN – série skvělých bojových filmů zdarma!

Na internetu jsem narazil na sérii kvalitních bojových filmů IP Man. Všechny díly jsou vysoko hodnoceny i na ČSFD, což vypovídá i o kvalitě samotných filmů. Pokud tedy máte rádi filmy s bojovou tématikou, tak jsou tu pro vás online a zdarma! 🙂

IP MAN 1 (2008) – https://www.csfd.cz/film/246291-ip-man/prehled/

Popis: Čína, rok 1935. Kluby bojových umění v městě Foshan nabírají na popularitě a Ip Man (DONNIE YEN) je nezpochybnitelným vládcem umění wing chun, čím dál populárnější verze kung fu. Klidný život jeho rodiny a přátel však převrátí vzhůru nohama japonská invaze. Poté, co odmítne učit okupační vojáky svému umění, je přinucen bojovat o své vlastní přežití v sérii výzev, jež vyvrcholí soubojem na život a na smrt s nejlepším japonským bojovníkem.

IP MAN 2 (2010) – https://www.csfd.cz/film/258006-ip-man-2-majstrovo-vitazstvo/prehled/

Popis: Po tom, čo hrdinský Ip Man (Donnie Yen) počas Druhej čínsko-japonskej vojny v súbojoch s Japoncami dokázal svoje jedinečné bojové schopnosti, utiekol v roku 1949 do Hongkongu, kde by rád založil školu bojového umenia Wing Chun. Keď sa o tom dozvie mocný Majster Hung (Sammo Hung Kam-Bo), poverí Ipa neľahkou úlohou, ktorá sa začne časovo obmedzeným náročným súbojom s viacerými bojovníkmi ovládajúcimi rôzne bojové umenia – Ip Man si má získať ich rešpekt a úctu… nebezpečenstvo mu však hrozí i od jedného skorumpovaného policajného intendanta a od britského boxerského šampióna prezývaného Twister (Darren Shahlavi). Ip Man však tentoraz nebojuje len za česť čínskeho ľudu, ale i o možnosť otvoriť si vlastnú školu bojových umení.

IP MAN 3 (2015) – https://www.csfd.cz/film/310299-ip-man-3/prehled/

Popis: Ve třetím pokračování série o legendárním mistru Wing Chun Ip Man (Donnie Yen) čelí nejen hongkongskému gangu, jehož hlavu si zahrála boxerská legenda Mike Tyson, ale musí se vypořádat rovněž s vlastním rodinným životem. Ve městě protkaném korupcí, ve kterém se ho zároveň neustále pokouší konfrontovat konkurenční mistr Wing Chun, to však nemá jednoduché.

IP Man 4 – Finále (2019) – https://www.csfd.cz/film/360056-jie-wen-4-wan-tie-pchien/prehled/

Popis: Ip Man (Donnie Yen) přijíždí na pozvání Bruce Leeho (Kwok-kwan Chan) do San Franciska. Kromě návštěvy turnaje karate, kde Bruce vystupuje, hledá Man vhodnou školu pro svého syna Ťina. Bruce si svými postoji znepřátelil místní čínskou komunitu a Man jako jeho mistr pocítí následky jeho činů. Kromě čínských mistrů se dostane do konfliktu i s rotmistrem Bartonem Geddesem (Scott Adkins), kterému se nelíbí, že by kung-fu mělo být součástí výcvikového programu mariňáků.

Přidat komentář

★ Český Bazar - Moderní a jednoduchá online inzerce zdarma pro soukromé i firemní účely ★