Hraní počítačových her zvyšuje inteligenci!

Hraní počítačových her zvyšuje inteligenci!

V některých studiích slyšíme, jak je hraní na počítači špatné a jak to v dětech vyvolává zvláštní chování a násilí. V dnešní době si však dejme ruku na srdce a položme si otázku, jestli za to mohou pouze hry?

V televizi i na internetu je to dnes samá krev, násilí, nahota a neúcta k lidem, což má na děti jistě ještě horší vliv než samotné počítačové hry! Na internetu dnes vydělávají některé ženy tím, že se prodávají nahé a tváří se, že je to normální. Muži se rozhodnou, že se necítí být muži a chtějí být ženami a naopak. Vždyť si dnes už můžeme vybrat pohlaví a děti se to učí i na školách. Opravdu skvělé vzory pro naše děti!

Je tedy opravdu špatné, když se děti ponoří do herního světa a utečou na chvíli před touto realitou dnešního světa? Samozřejmě je nutné, aby děti hrály hry u kterých trénují postřeh, kreativitu a logiku. Musí se však dodržovat i zlaté pravidlo, že všeho moc škodí a každodenní dlouhé hraní her může mít negativní dopad také na socializaci dětí.

Pokud vás zajímá hraní her vs. inteligence, tak se podívejte na následující video od Jirky, které se touto problematikou zabývá!

Přidat komentář

★ Český Bazar - Moderní a jednoduchá online inzerce zdarma pro soukromé i firemní účely ★