Dokonalý únik – Film online a zdarma!

Dokonalý únik – Film online a zdarma!

Opět jsem pátral ve vodách internetu a narazil na zajímavý film z roku 2009, který jsem kdysi viděl. Pohodový a nenáročný thriller, který určitě neurazí! Film je zcela legálně a zdarma ke shlédnutí, takže pokud máte čas, tak se na něj podívejte a napište do komentářů, jak se vám líbil či nelíbil.

Popis filmu: Cliff (Steve Zahn) a Cydney (Milla Jovovich) jsou mladý pár dobrodruhů, který tráví své líbánky na cestách po nejkrásnějších a nejodlehlejších plážích na Havaji. Při cestách po divokých, opuštěných stezkách si připadají jako v ráji. Když se ale setkají se skupinkou vyděšených turistů, kteří probírají děsivou vraždu jiného páru, začínají přemýšlet o tom, zda by se neměli raději vrátit.
S jistým váháním se připojí k dalším dvěma párům – Nickovi (Timothy Olyphant) s Ginou (Kiele Sanchez) a Kaleovi (Chris Hemsworth) s Cleo (Marley Shelton) – a záhy se situace začne vyhrocovat. Daleko od civilizace a záchrany začíná každý působit jako hrozba a nikdo neví, komu vlastně může věřit. Začíná brutální boj o přežití a z ráje na zemi se stává opravdové peklo.

Film online a zdarma zde:

Komentáře
1

Petra Volná
Petra Volná
7. 2. 2024

Dekuji za film docela me prekvapil a byla to zajimava podivana!

Přidat komentář

© 2024 Český Bazar - Zásady ochrany osobních údajů