Boj klasických a elektronických cigaret. Je opravdu zdraví na prvním místě?

Boj klasických a elektronických cigaret. Je opravdu zdraví na prvním místě?

Dobrý den,

jste kuřáci a chcete přejít na méně škodlivou alternativu klasických cigaret? Možná jste slyšeli v médiích informace o tom, jak je vapování pro tělo horší než kouření klasických cigaret a že se pořádně vlastně neví, co může způsobovat. Podobných falešných zpráv pod taktovkou tabákových společností, které přichází díky vapingu ročně o miliardy je bohužel hodně.

Sám jsem viděl kdysi reportáž o záhadných plicních selháních, kdy se strefovalo do vapingu hodně lidí. Nakonec se prokázalo, že zmíněné plicní selhání nebylo nic jiného než to, že si parta mladých lidí míchala do náplní olej s výtažkem THC. Uznejte sami, že vdechovat olej není moc dobrý nápad! O to horší byla potom reakce médií, která už moc nepsala, co bylo příčinou těchto onemocnění.

Dále je zarážející, že některé státy úplně zakázaly prodej pro zdraví lepších elektronických cigaret, ale klasické cigarety, které prokazatelně způsobují řadu vážných onemocnění jsou v nich prodávány dále! 🙂 To si pak trošku bystřejší jedinec všimne, že zde vůbec nejde o zdraví, ale hlavně o byznys a zisky.

Narazil jsem na starší, ale dost zajímavý dokument o kouření a nerovném boji klasických a elektronických cigaret. V tomto dokumentu je shrnuto vše podstatné od historie po současnost a zavede vás do zákulisí tohoto boje ve kterém zdraví rozhodně není na prvním místě!

Sám jsem už nějakou dobu uživatel elektronických cigaret, které ušly od prvních modelů kus cesty a nepochybně se jedná o daleko lepší alternativu místo klasického tabákového pokouření.

Zde máte skvěle natočený dokument s příhodným názvem „Boj o miliardu životů“, ať jste tedy nekuřák, kuřák či uživatel elektronické cigarety, tak vám doporučuji se na něj podívat. Zajisté si pak o falešných zprávách uděláte obrázek sami! 🙂

Přidat komentář