Domů Inzeráty Služby a firmy (Katalog firem) Přeprava a stěhování Stěhování Praha, ČR, zahraničí, stěhovací služby Kyselý

Stěhování Praha, ČR, zahraničí, stěhovací služby Kyselý

Služby a firmy (Katalog firem)
Přeprava a stěhování
1 měsíc vloženo
245 zobrazení
Typ inzerátu: Nabídka
Cena dohodou

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis inzerátu:

Vážení zákazníci jsme firma, která nabízí služby typu stěhování, vyklízení, montáž, demontáž, doprava nábytku – Praha a okolí, Česká republika, zahraničí. Nabízíme kvalitní služby za rozumnou cenu.

Stěhování Kyselý
Jsme pražská stěhovací firma, která má stěhováky s několikaletými zkušenostmi. Zaměřujeme se především na Stěhování Praha a okolí. Nabízíme Rychlé a levné stěhování Praha. Každopádně jsme schopni zajistit stěhování i mimo Prahu. Naše stěhovací služby jsou Vám k dispozici po celé České republice (levné Stěhování po ČR). Postaráme se Vám i o Stěhováni do zahraničí. Pro naši firmu je důležitá spolehlivost, kvalita a férová cena. Parkujeme na Černém Mostě, Praha 14. Z této lokality vyjíždíme ke stovkám stěhování ročně. Potřebujete stěhování na severu, západě, východě, jihu nebo v centru Prahy? Pokud je Vaše odpověď ano, tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vás odstěhujeme.

Pojištění Vašeho majetku při poskytování našich služeb zajišťuje pojišťovna Allianz a Kooperativa.

Veškeré informace včetně ceníku najdete na našem webu: www.kyselystehovani.cz

Ke kontaktovaní můžete použít nezávaznou poptávku nebo kontaktní formulář anebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 732 486 515.

Nahlásit tento inzerát
732 * * * * * * * * *
© 2024 Český Bazar - Zásady ochrany osobních údajů