Domů Inzeráty Služby a firmy (Katalog firem) Půjčovny Pronájem skákacího hradu – zábava pro děti

Pronájem skákacího hradu – zábava pro děti

Služby a firmy (Katalog firem)
Půjčovny
1 měsíc vloženo
81 zobrazení
Typ inzerátu: Nabídka
2 000 Kč

Lokalita:

Olomoucký kraj
Přerov

Popis inzerátu:

Pronájem profesionálního skákacího hradu pro dětské oslavy (dny dětí, narozeniny, party) nebo na svatby apod. Skvělá zábava pro děti na dlouhé hodiny.

Nabízíme 15 druhů skákacích hradů (ostatní inzeráty). Více informací rádi poskytneme telefonicky, emailem apod.

Na fotografii je uveden kombinovaný skákací hrad. Velikost skákacího hradu je 3 x 4 metrů (výška 2,5 metru). Kvalitní skákací hrad, žádná nafukovací atrakce, která nedrží ani tvar (Happy hop apod.). Určen pro 4-5 dětí naráz ve věku 3-6 let. Součástí půjčení je fukar o výkonu 1,1 KWh a plachta pod skákací hrad. Zdarma můžeme zapůjčit také prodlužovací kabel 50m.

Nafukovací skákací hrad dovezeme až k Vám na oslavu, nainstalujeme, vše potřebné vysvětlíme. Po skončení akce si pro skákací hrad přijedeme, sbalíme a odvezeme. Vše máte zcela bez starostí!

Cena pronájmu malého skákacího hradu se skluzavkou je 2000,-Kč / 6 hodin (bez obsluhy). Do 10km dovezeme zdarma. Vzdálenější místa za drobný příplatek na PHM. Více informací rádi sdělíme telefonicky, emailem.

Pronájem je možný v okolí měst Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov, Kelč, Bystřice pod Hostýnem, Valašské Meziříčí, Nový Jičín, Odry, Potštát, Vsetín..

Nahlásit tento inzerát
© 2024 Český Bazar - Zásady ochrany osobních údajů